Cords
Grenutag Circular C2 Mist White
620 kr
3 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Circular C2 i utförandet Mist White är ett stilrent grenuttag med rund design och smart kabelhantering. Den integrerade basen gör det möjligt att linda upp överflödig sladd för ett renare uttryck och bättre struktur på ytan. Passar lika bra i vardagsrum som i konferensrum eller offentliga miljöer där både form och funktion prioriteras. En diskret men effektiv lösning för organiserad strömförsörjning.
| Artikelnummer | COC2-PS-F-002-160 |
| EAN-kod | 7350170980149 |
| Varumärke | Cords |
| Höjd | 5,6 cm |
| Diameter | 12,4 cm |
| Anslutningssladd | 1,6m |
| Färg | Mist White |
| Leverantörens artikelnummer | C2-PS-F-002-160 |