Unison
LED-lampa HIGH POWER normal opal E27 12W 2700K dimbar
209 kr
Beställningsvara. 2026 vecka 7
HIGH POWER normal opal E27 12W 2700K dimbar är utvecklad för moderna miljöer där design, funktion och driftsäkerhet måste samverka. En genomtänkt ljuskälla som levererar stabil prestanda, låg energiförbrukning och lång livslängd – ett tryggt val för både kommersiella och privata applikationer.
| Artikelnummer | UN4400290 |
| EAN-kod | 7340037002046 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | 12 W |
| Kelvin | 2700 K |
| Lumen | 1500 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 12,5 cm |
| Diameter | 7 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 4400290 |