Unison
Lysrör T5 8W 840
.
249 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Lysröret T5 EF 640 8W är den perfekta lösningen för dig som behöver en energieffektiv ljuskälla i mindre utrymmen. Trots sin kompakta storlek ger detta lysrör ett starkt och klart dagsljus (4000K), vilket gör det idealiskt för användning i exempelvis kök, garage, arbetsrum och vitrinskåp.
| Artikelnummer | UN1102020 |
| EAN-kod | 7340037010744 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G5 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 8 W |
| Kelvin | 4000 K |
| Lumen | 420 lm |
| Livslängd | 6 000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 288 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 1102020 |