Ekonomiljus
Lysrör 36W-827 Fullfärg 2700K
.
199 kr
7 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Detta 36W lysrör erbjuder en fullfärgslösning med en 2700K färgtemperatur, vilket ger ett varmt, behagligt ljus. Perfekt för användning i hem, butiker eller andra miljöer där ljuset ska vara mjukt och inbjudande.
| Artikelnummer | EK458041 |
| EAN-kod | 4050300517919 |
| Varumärke | Ekonomiljus |
| Sockel | G13 |
| Watt | 36 W |
| Kelvin | 2700 K |
| Lumen | 3350 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80-89 |
| Livslängd | 20000 h |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 26 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 458041 |