Unison
PLD kompaktlysrör 2-pin G24d-1 10W 830
.
209 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Kompaktlysröret PLD 2-pin G24d-1 830 10W är en perfekt lösning för dig som söker en pålitlig och energieffektiv ljuskälla i kompakt format. Med en varmvit färgtemperatur (3000K) skapar det en inbjudande och trivsam atmosfär, vilket gör det idealiskt för användning i hem, kontor, butiker och andra mindre utrymmen.
| Artikelnummer | UN6000425 |
| EAN-kod | 5941029896227 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G24d-1 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 10 W |
| Kelvin | 3000 K |
| Lumen | 600 lm |
| Livslängd | 12 000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 116 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 6000425 |