Unison
PLD/E kompaktlysrör 4-pin G24q-3 26W 830
.
259 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Kompaktlysröret PLD/E 4-pin G24q-3 830 26W är en högpresterande ljuskälla designad för att ge ett kraftfullt och behagligt ljus i större utrymmen som kontor, hotell, butiker och offentliga byggnader. Med en varmvit färgtemperatur (3000K) skapar det en inbjudande och trivsam atmosfär samtidigt som det är energieffektivt och långlivat.
| Artikelnummer | UN6000331 |
| EAN-kod | 5941029896340 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G24q-3 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 26 W |
| Kelvin | 3000 K |
| Lumen | 1800 lm |
| Livslängd | 12 000 h |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 164 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 6000331 |