Unison
PLS kompaktlysrör 2-pin G23 11W 830
.
199 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Kompaktlysröret PLS 2-pin G23 830 11W erbjuder stark och energieffektiv belysning med en varmvitt sken (3000K), vilket skapar en behaglig och inbjudande miljö i både hem och offentliga utrymmen. Perfekt för större armaturer i exempelvis kontor, butiker, hotell och restauranger där ljusstyrkan är viktig.
| Artikelnummer | UN6000012 |
| EAN-kod | 5941029895213 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G23 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 11 W |
| Kelvin | 4000 K |
| Lumen | 900 lm |
| Livslängd | 10 000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 237 mm |
| Diameter | 34 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 6000012 |