Unison
PLS kompaktlysrör 2-pin G23 7W 830
.
219 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Kompaktlysröret PLS 2-pin G23 830 7W erbjuder ett energieffektivt och pålitligt ljus för mindre armaturer och utrymmen. Med sin varmvita färgtemperatur (3000K) ger det en behaglig och inbjudande ljusmiljö, vilket gör det till ett utmärkt val för bostäder, butiker, hotell och kontor.
| Artikelnummer | UN6000010 |
| EAN-kod | 5410288258850 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G23 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 7 W |
| Kelvin | 3000 K |
| Lumen | 425 lm |
| Livslängd | 10 000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 137 mm |
| Diameter | 34 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 6000010 |