Unison
Normal toppförspeglad eco E27 42W(60W) dimbar
119 kr
6 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Toppförspeglad halogenlampa med klassisk form och standard E27-sockel. Lampan ger ett varmt och behagligt ljus på 2700K och är ett effektivare alternativ till traditionella glödlampor, med motsvarande ljusbild som 60W.
Den toppförspeglade designen reducerar bländning och ger ett mjukt, jämnt ljus, vilket gör lampan lämplig för öppna armaturer och allmänbelysning. Fullt dimbar för flexibel ljusstyrning i både hem- och kommersiella miljöer.
| Artikelnummer | UN1251116 |
| EAN-kod | 8718739050372 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | E27 |
| Volt | 230V |
| Watt | 42 W |
| Kelvin | 2800 K |
| Lumen | 530 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 100 |
| Livslängd | 2000 h |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 105 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 1251116 |