Philips
LED-spot Master value 7,5W(50W) GU5,3 MR16 dim to warm
.
199 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
LED spotlampa i 7,5W.
Ersätter traditionella spotlampor i 50W.
Ingår I serien DimTone - ju mer du dimrar, desto varmare ljuset blir.
Färgtemperatur 2700K - 2200K.
Färgåtergivningsindex 90.
Glas.
Livslängd 25000 timmar.
| Artikelnummer | PH8719514307445 |
| EAN-kod | 8719514307445 |
| Varumärke | Philips |
| Energiklass | F |
| Sockel | GU5.3 |
| Watt | 7.5 W |
| Kelvin | 2200 K;2700 K |
| Lumen | 621 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 75 mm |
| Bredd | 51 mm |
| Längd | 266 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 8719514307445 |