Philips
CorePro LED-capsule 2,1W(20W) G4 dimbar
159 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
CorePro LEDcapsule är ett utmärkt alternativ till den traditionella halogenlampan, och lämpar sig särskilt väl för arbetsbelysning och dekorativ belysning i hem, butiker, hotell och restauranger. Kompatibel med befintliga armaturer med G4-hållare och avsedd för retrofit ersättning av halogenlampor – CorePro LEDcapsule ger stora energibesparingar och minskar underhållskostnaderna utan att tumma på ljuskvaliteten.
| Artikelnummer | PH8720169300552 |
| EAN-kod | 8720169300552 |
| Varumärke | Philips |
| Sockel | G4 |
| Watt | 2,1 W |
| Motsvarar glödlampa | 20 W |
| Kelvin | 2700 K |
| Lumen | 210 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 6,7 cm |
| Bredd | 2,5 cm |
| Längd | 2,5 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 929003779202 |