Unison
LED G9 4W 3-steg dim to warm minne dimbar
.
149 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Unisons nya G9:or dim to warm dimras med dimmer eller med 3-stegs funktion. Med dess höga CRI fångas omgivningens alla nyanser som blir till en färgsprakande palett.
Den nya revolutionerande G9:an som med enkla tryck på strömbrytaren / dimmern ändrar färgtemperatur från 3000K, 2500K och 2200K. Ljusstyrkan för respektive steg och färgtemperatur dimras enkelt med dimmer. G9 dim to warm - Lite smartare, lite enklare, lite bättre.
| Artikelnummer | UN7733840 |
| EAN-kod | 7340037012090 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | G9 |
| Spridningsvinkel | 300° |
| Watt | 4 W |
| Kelvin | 2200/2700/3000 K |
| Lumen | 290 lm |
| Livslängd | 15 000 h |
| Dimbar | Ja, 3-steg dim to warm |
| Höjd | 4,9 cm |
| Bredd | 1,8 cm |
| Övrigt | Minne på färgtemperatur |
| Leverantörens artikelnummer | 7733840 |