Unison
LED-lampa Kronljus opal E14 4,5W 2700-2200K dim to warm
119 kr
Beställningsvara. 2026 vecka 13
Kronljus opal E14 4,5W 2700-2200K dim to warm är utvecklad för moderna miljöer där design, funktion och driftsäkerhet måste samverka. En genomtänkt ljuskälla som levererar stabil prestanda, låg energiförbrukning och lång livslängd – ett tryggt val för både kommersiella och privata applikationer.
| Artikelnummer | UN4433055 |
| EAN-kod | 7340037003906 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | Liten sockel, E14 |
| Watt | 4,5 W |
| Kelvin | 2700-2200 K |
| Lumen | 450 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 10 cm |
| Diameter | 3,5 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 4433055 |