Philips
LED-lampa 3,4W(40W) kronljus frostad E14 dim to warm
.
99 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Philips frostade LED-kronljuslampor ger en mjuk, diffus ljuseffekt och har en ovanligt lång livslängd. Den här ljuskällan har en ren, elegant design och passar perfekt för ljuskronor med små socklar (E14).
| Artikelnummer | PH8719514324299 |
| EAN-kod | 8719514324299 |
| Varumärke | Philips |
| Energiklass | D |
| Sockel | Liten sockel, E14 |
| Watt | 4 kW |
| Kelvin | 2200-2700 K |
| Lumen | 470 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 146 mm |
| Bredd | 63 mm |
| Längd | 46 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 8719514324299 |