Unison
UNI-LEDISON tubural klar sensor E27 4W 2200K
199 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
UNI-LEDISON tubural klar sensor E27 4W 2200K är en energieffektiv LED-ljuskälla med E27-sockel, optimerad för stämningsljus 1800-2600k. Ljuskällan ger ett stabilt och jämnt ljusflöde för pålitlig drift. Utförandet är en del av serien Rörlampor, vilket ger en dekorativ och modern karaktär. LED-tekniken säkerställer lång livslängd, låg energiförbrukning och minimalt underhåll – ett hållbart val för såväl hemmiljö som professionella installationer.
| Artikelnummer | UN4422775 |
| EAN-kod | 7340037006358 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | E27 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 230V |
| Watt | 4 W |
| Motsvarar glödlampa | 40 W |
| Kelvin | 2200 K |
| Lumen | 380 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 90 |
| Livslängd | 25000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 110 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 4422775 |