Unison
UNI-FLEX glob 125mm gold E27 5W 2000K dimbar
219 kr
4 st i lager. 1-3 arbetsdagar
UNI-FLEX glob 125mm gold E27 5W 2000K dimbar är en energieffektiv LED-ljuskälla med E27-sockel, optimerad för stämningsljus 1800-2600k. Produkten är fullt dimbar och ger flexibel ljussättning anpassad efter miljö och behov. Utförandet är en del av serien Globlampor, vilket ger en dekorativ och modern karaktär. LED-tekniken säkerställer lång livslängd, låg energiförbrukning och minimalt underhåll – ett hållbart val för såväl hemmiljö som professionella installationer.
| Artikelnummer | UN4411180 |
| EAN-kod | 7340037005955 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | E27 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 5 W |
| Motsvarar glödlampa | 40 W |
| Kelvin | 2000 K |
| Lumen | 380 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| Livslängd | 20000 h |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 175 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 4411180 |