Philips
LED-lampa 4,5W(60W) E27 reflektor dimbar
.
179 kr
7 st i lager. 1-3 arbetsdagar
Den här LED-ljuskällan ger en riktad ljusstråle med ett dimbart, varmvitt ljus, och är ett mycket bra alternativ till traditionella reflektorlampor. LED-lampan ger ett varmvitt ljus som påminner om skenet från en glödlampa.
| Artikelnummer | PH8718699773830 |
| EAN-kod | 8718699773830 |
| Varumärke | Philips |
| Energiklass | F |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | 5 kW |
| Kelvin | 2700 K |
| Lumen | 345 lm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 146 mm |
| Bredd | 63 mm |
| Längd | 70 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 8718699773830 |