Unison
Lysrör T5 flugfång 6W
419 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Detta ljusrör är speciellt utformat för att användas i flugfångare där dess ljus hjälper till att locka och fånga flygande insekter. Med en låg effektnivå på 6W är det energieffektivt och passar syftet att vara en insektsbekämpningsljuskälla.
| Artikelnummer | UN1145395 |
| Varumärke | Unison |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 240V |
| Watt | 6 W |
| Livslängd | 10000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 224 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 1145395 |