Ekonomiljus
JD HALOGEN 105W(150W) 230V B15
.
459 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
JD Halogen 105W(150W) B15 är en ljuskälla som erbjuder stark och klar belysning för olika användningsområden. Den har en B15-sockel och en effekt som motsvarar 105 watt, men ger en ljusstyrka som vanligtvis motsvarar 150 watt i traditionella glödlampor.
| Artikelnummer | EK579655 |
| EAN-kod | 8718739040458 |
| Varumärke | Ekonomiljus |
| Energiklass | D |
| Sockel | B15d |
| Watt | 105 W |
| Kelvin | 2800 K |
| Lumen | 1900 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 100 |
| Livslängd | 2000 h |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 17 mm |
| Längd | 66 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 579655 |