Ekonomiljus
J HALOGEN 250W (300W) R7S 119mm
.
129 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Halogenstav tvåsocklad R7S för nätspänning 230V, ger konstant ljus under sin livslängd. Användningsområdena är ofta i hemmiljö men används också i reklamskyltar och butiker. Begynnelseljusflöde 5650lm Energiutbytesklass C
| Artikelnummer | EK575030 |
| EAN-kod | 8713118042078 |
| Varumärke | Ekonomiljus |
| Energiklass | C |
| Sockel | R7s |
| Watt | 250 W |
| Kelvin | 3000 K |
| Lumen | 4650 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 100 |
| Livslängd | 3000 h |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 9 mm |
| Längd | 119 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 575030 |