Unison
Edison Retro navigation E27 40W, dimbar
.
199 kr
9 st i lager. 1-3 arbetsdagar
EDISON RETRO glödlampa är en stilfull och nostalgisk ljuskälla som ger ett varmt och behagligt sken till ditt hem. Inspirerad av den klassiska Edison-glödlampan, kombinerar denna retro-design modern teknik med vintagecharm.
| Artikelnummer | UN2304100 |
| EAN-kod | 7340037011482 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | E27 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 230V |
| Watt | 40 W |
| Kelvin | 2200 K |
| Lumen | 110 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 99 |
| Livslängd | 2000 h |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 142 mm |
| Diameter | 64 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 2304100 |