Unison
Spollampa 12v 833mA 10W
29 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Spollampa 11x39 12V 833mA 10W en speciell typ av lampa som används i olika belysnings- och elektronikapplikationer. Den är utformad för att fungera med en spänning på 12 volt och har en effekt på 10 watt. Dess användningsområde inkluderar belysning i små utrymmen och användning som indikatorlampa i olika enheter och apparater.
| Artikelnummer | UN8961290 |
| EAN-kod | 7340037009762 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | S8,5 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 12v |
| Watt | 10 W |
| Livslängd | 2000 h |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 39 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 8961290 |