Unison
Signallampa E12 12v 400mA 5W
.
49 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Signallampa 16x45 E12 12V 400mA 5W en specialiserad lampa som används för signalering och indikation i olika elektriska och elektroniska system. Den är utformad för att fungera med en spänning på 12 volt och har en effekt på 5 watt. Dess användningsområde omfattar olika tillämpningar där indikering av status eller händelser är nödvändig.
| Artikelnummer | UN8901125 |
| EAN-kod | 7340037008987 |
| Varumärke | Unison |
| Sockel | E12 |
| Spridningsvinkel | 360° |
| Volt | 12v |
| Watt | 5 W |
| Livslängd | 1000 h |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 45 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Leverantörens artikelnummer | 8901125 |