Star Trading
LED-lampa E27 T40 Flame, 2.64-3.94W
.
269 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Ljuskälla med flammande sken som liknar en eldslåga som brinner. Färgtemperaturen är 1800K och har E27-sockel. Ljusstyrkan varierar när den är tänd, den högsta lumennivån är 140lm.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST361-71-1 |
| EAN-kod | 7391482049827 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Watt | 2,64-3,94 W |
| Kelvin | 1800 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 9 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 70 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 50000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 3,9 cm |
| Höjd | 13,5 cm |
| Bredd | 3,9 cm |
| Färg | Vit |
| Leverantörens artikelnummer | 361-71-1 |