Star Trading
Nattlampa LED Functional, 0.9W
.
229 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Nattlampa med både skymningssensor och rörelsesensor. Skymningsläge: Tänds på framsidan vid skymning/natt. Ljuset stängs automatiskt av efter 60 sekunder. Rörelsesensor: Lyser både på framsida och baksida vid rörelse (0-2.5m) i mörker. Allt ljus stängs automatiskt av efter rörelse. Enkel att bara plugga in i ett eluttag.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST357-15 |
| EAN-kod | 7391482039163 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | EUR plugg |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 0.9 W |
| Kelvin | 2700 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 20 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 20000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 6,40 cm |
| Höjd | 11,4 cm |
| Bredd | 5,8 cm |
| Färg | Vit |
| Leverantörens artikelnummer | 357-15 |