Star Trading
LED-lampa E27 normal Soft Glow, 0.5W
.
59 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Normallampa med klart glas och med lågt lumen som ger mysigt ljus. 2 filament i kors ger ett mysigt och varmt sken!
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST353-24 |
| EAN-kod | 7391482032898 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 0.5 W |
| Kelvin | 2100 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 30 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 90 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 6,00 cm |
| Höjd | 10,7 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 353-24 |