Star Trading
LED-lampa E27 normal 0,9W röd
.
79 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Röd decoration LED lampa med E27 sockel och hölje av plast. Perfekt lampa till partybelysningen.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST356-45-4 |
| EAN-kod | 7391482038609 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 0.9 W |
| Ljusfärg | Röd |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 5,50 cm |
| Höjd | 9,6 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Färg | Röd |
| Leverantörens artikelnummer | 356-45-4 |