Star Trading
LED-lampa normal E27 4,8W(40W) ljusrelä
.
139 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Normallampa med E27-sockel och ljusrelä som automatiskt tänds när det blir mörkt och slocknar igen när det blir ljus över 30lux.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST357-05-3 |
| EAN-kod | 7391482056269 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 4.8 W |
| Motsvarar glödlampa | 40W |
| Kelvin | 2700 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 470 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 6,00 cm |
| Höjd | 11,5 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Färg | Vit |
| Leverantörens artikelnummer | 357-05-3 |