Star Trading
LED-lampa G4 Halo-LED 1,1W dimbar
.
99 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
LED-lampa med G4-sockel. Färgtemperaturen är 2800K och lampan är dimmerkompatibel. Passar i många armaturer eftersom storleken är liten.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST344-25 |
| EAN-kod | 7391482024138 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | G |
| Sockel | G4 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 1.1 W |
| Kelvin | 2800 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 100 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 25000 h |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 1,00 cm |
| Höjd | 2,8 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Färg | transparent |
| Leverantörens artikelnummer | 344-25 |