Star Trading
LED Lampa E27 glob 125 1,1W DecoLED New Generation Classic Mood, rökgrå
.
289 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Läcker LED-lampa med svart glas. Denna ljuskälla ger ett mysigt och varmt sken. Lämpar sig ypperligt för dekorationsbelysning och passar perfekt i våra upphäng, eller lampfötter. Hittar sin självklara plats över såväl soffbord, bardisk som över en matsalsmöbel.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST353-96 |
| EAN-kod | 7391482062451 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 1.1 W |
| Kelvin | 2800 K |
| Ljusfärg | Vit |
| Lumen | 45 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 12,50 cm |
| Höjd | 16,4 cm |
| Bredd | 12,5 cm |
| Färg | Svart |
| Leverantörens artikelnummer | 353-96 |