Star Trading
LED-lampa E27 normal m. sensor 4,2W(39W)
.
119 kr
8 st i lager. 1-3 arbetsdagar
LED-lampa med E27-sockel, klart glas och färgtemperaturen är 2700K. Med inbyggd ljussensor tänds denna lampa automatiskt när det blir mörkt och släcks igen när det blir ljust.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST352-23-6 |
| EAN-kod | 7391482050236 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 4.2 W |
| Motsvarar glödlampa | 39W |
| Kelvin | 2700 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 450 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 6,00 cm |
| Höjd | 10,8 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 352-23-6 |