Star Trading
LED-lampa E14 kronljus opal 5W(39W) dimbar
.
79 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
Helt opal kronljuslampa med hög färgåtergivning, RA90. Har E14-sockel och varmvitt ljus 2700K. Lika fin under skärm som utan. Den är dimmerkompatibel.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST375-04-1 |
| EAN-kod | 7391482052346 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | E14 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 5 W |
| Motsvarar glödlampa | 39W |
| Kelvin | 2700 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 450 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 90 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 3,50 cm |
| Höjd | 9,8 cm |
| Bredd | 3,5 cm |
| Färg | Opal |
| Leverantörens artikelnummer | 375-04-1 |