Star Trading
LED-lampa E14 päronlampa, 1,3W klar 2-pack
.
99 kr
10+ st i lager. 1-3 arbetsdagar
2-pack päronlampor med klart glas, LED-filament och E14-sockel. Lampornas färgtemperaturen är 2700K. Passar fint i adventsstjärnor!
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST352-41-2 |
| EAN-kod | 7391482049506 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | G |
| Sockel | E14 |
| Antal ljuskällor | 2st |
| Watt | 1.3 W |
| Kelvin | 2700 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 110 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 2,60 cm |
| Höjd | 5,8 cm |
| Bredd | 2,6 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 352-41-2 |