Star Trading
LED-lampa G4 Halo-LED 1W 4000k dimbar
.
99 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
LED-lampa med G4-sockel och som är dimmerkompatibel. Färgtemperaturen är 4000K och som ger ett bra ljus vid arbete.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST344-26 |
| EAN-kod | 7391482024794 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | G4 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 1 W |
| Kelvin | 4000 K |
| Ljusfärg | Natural white |
| Lumen | 110 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 25000 h |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 1,00 cm |
| Höjd | 2,8 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 344-26 |