Star Trading
LED-lampa E14 kronljus Soft Glow 4W dimbar
.
79 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Dekorativ kronljuslampa med klart glas. Färgtemperaturen är 2100K som lyser med ett varmt och mjukt sken. Denna ljuskälla har E14-sockel och den är dimmerkompatibel så att ljusstyrkan kan regleras. Vacker i ljuskronor och lampetter.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST353-05-1 |
| EAN-kod | 7391482050267 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | Liten sockel, E14 |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 9,8 cm |
| Bredd | 3,5 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 353-05-1 |