Star Trading
LED-lampa E27 glob 125mm Decoled New Generation Classic, rökgrå 1W
.
309 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
Läcker LED-lampa med rökfärgat glas. Denna ljuskälla ger ett mysigt och varmt sken. Lämpar sig ypperligt för dekorationsbelysning och passar perfekt i våra upphäng, eller lampfötter. Hittar sin självklara plats över såväl soffbord, bardisk som över en matsalsmöbel. Kan hänga själv eller i ett arrangemang med 353-83.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST353-85 |
| EAN-kod | 7391482056696 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 1 W |
| Kelvin | 2000 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 50 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 13,00 cm |
| Höjd | 17,4 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Färg | Svart |
| Leverantörens artikelnummer | 353-85 |