Star Trading
LED-lampa E27 glob 125mm Decoled 2W
.
339 kr
Beställningsvara. ca 1-2 veckor
En vacker ljuskälla med låg ljusstyrka och mörkbrunt glas. Dekorativ lampa som hängs över matsalsbord eller soffbord. Stående blir denna lampa en mysig dekorationsbelysning som passar perfekt i våra lampfötter. Hittar sin självklara plats över såväl bardiskar som över matsalsmöbel. Kan hänga själv eller i ett arrangemang med 355-14 G190 Cognac Apple.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST355-15 |
| EAN-kod | 7391482056740 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 2 W |
| Kelvin | 1800 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 45 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 12,50 cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 12,5 cm |
| Färg | Brun |
| Leverantörens artikelnummer | 355-15 |